Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

T3 Český Krumlov - Boršov


Celodenní výlet na klidné, místy peřejnaté řece. Startujete na začátku Č. Krumlova – hostel Havana, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města, sjedete 6 jezů , jedete údolím Blanského lesa. Na trase se nachází romantická zřícenina Hradu Dívčí Kámen a z místa ukončení plavby v Boršově vás v dohodnutém čase nebo po zavolání přivezeme i s raftem zpět.


Tato trasa patří mezi naše nejdelší raftování a je zapotřebí si na ni vyhradit celý den. 35ti kilometrovou vzdálenost z Českého Krumlova do Boršova nad Vltavou překonáte po osmi až devíti hodinách pádlování.

Po projetí historického centra Českého Krumlova Vás čekají zhruba tři další hodiny příjemně strávené cesty na řece. Řeka Vltava směrem do Zlaté Koruny protéká ničím nerušenou krásnou přírodou. Ve Zlaté Koruně je vhodné si zastavit a udělat obědovou pauze v jednom z kvalitních a léty prověřených kempů podél řeky. Další cesta do Boršova nad Vltavou Vám zabere dalších cca pět hodin. Po cestě je samozřejmě i několik dobrých občerstvení, kde si můžete uprostřed lesů v klidu sednout na drink, dát si něco dobrého k jídlu a nerušeně popovídat s přáteli.

Tato trasa je vhodná pro znalé vodáky, kteří se pádla nebojí a rádi poznávají nová místa. Počátek výletu je na začátku Českého Krumlova. Dále projedete historickým městem a budete pokračovat cca osm hodin přírodou a jihočeskými vesničkami do Boršova Nad Vltavou. Zde Vás vyzvedne náš řidič a odveze Vás zpět do Českého Krumlova. Časová náročnost celého výletu cca 8 až 9 hodin.


On-line rezervace jednodenního výletu


Fotografie z vody: