Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

T2 Český Krumlov - Zlatá Koruna


Půldenní výlet. Doporučujeme jako ideální rodinný výlet , Nalodíte se na naší základně na začátku Českého Krumlova (Hostel Havana), během plavby sjedete 4 jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Dále malebnou krajinou, klidným prostředím s několika příjemnými občerstveními a z místa ukončení plavby ve Zlaté Koruně vás v dohodnutém čase nebo po zavolání přivezeme i s raftem zpět.


Trasa z Českého Krumlova do Zlaté Koruny je dlouhá 15 kilometrů a zabere Vám čtyři až šest hodin cesty. Po cestě můžete navštívit nejrůznější občerstvení, restaurace a na závěr si třeba prohlédnout cisterciácký klášter ve Zlaté Koruně!

Po projetí historického centra Českého Krumlova Vás čekají zhruba tři další hodiny příjemně strávené cesty na řece. Řeka Vltava směrem do Zlaté Koruny protéká ničím nerušenou krásnou přírodou. Po cestě je samozřejmě i několik dobrých občerstvení, kde si můžete uprostřed lesů v klidu sednout na drink, dát si něco dobrého k jídlu a nerušeně popovídat s přáteli.

Tato trasa je vhodná na půldenní výlety pro rodiny s dětmi i větší skupiny. Počátek výletu je na začátku Českého Krumlova. Dále projedete historickým městem a budete pokračovat tři hodiny přírodou do Zlaté Koruny. Zde Vás vyzvedne náš řidič a odveze Vás zpět do Českého Krumlova. Časová náročnost celého výletu cca 4 až 6 hodin.


On-line rezervace jednodenního výletu


Fotografie z vody: