T1 Český Krumlov - okruh městem


Okružní plavba historickým centrem města. Během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Zažijete 1-2 hodiny skvělé zábavy a Vaší plavbu ukončíte na naší druhé základně na konci Českého Krumlova (Rozsyp u Trojice), kde můžete využít i naší občerstvovací stanice.


Pokud chcete vyrazit na vodu a máte opravdu málo času, pak Vám nabízíme okružní plavbu Českým Krumlovem po řece Vltavě. Během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města a zažijete cca 1,5 hodiny skvělé zábavy. Po cestě je samozřejmě možné zastavit u baru s míchanými nápoji nebo na pivo. Pro opravdové fajnšmekry nabízíme tuto variantu ve večerních hodinách – Noční rafting.

Počátek výletu je na začátku Českého Krumlova. Dále projedete historickým městem až do cíle k našemu občerstvení. Zde Vás vyzvedne řidič a odveze Vás zpět do centra nebo na místo startu. Časová náročnost celého výletu je 1-2 hodiny.


On-line rezervace jednodenního výletu


Fotografie z vody: