Půjčovna raftů a kánoí na Vltavě - Rafting Krumlov


S naší půjčovnou raftů na řece Vltavě si  můžete naplánovat krátký výlet, ale i několikadenní raftový zážitek. Stačí si jen vybrat. Zde si vyberete vhodnou trasu přímo pro Vás, zjistíte všechny potřebné ceny a následně si můžete výlet rezervovat. Rezervace je až do potvrzení nezávazná a žádné zálohy nevybíráme.


Jednodenní výlet na raftu či kánoi

Nejčastěji se pro jednodenní výlet využívá část řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou. Naše půjčovna má dvě základny v Českém Krumlově, což je přibližně  v polovině tohoto úseku. Trasy dělíme na:

  • trasy začínající na začátku Českého Krumlova(T1T2 a T3)
  • trasy končící na konci Českého Krumlova (T4T5T6 a T7)
  • začínající nad Krumlovem a končící pod ním (spojení tras T7+T1=T8)

Trasy T1T2 a T3 startují z naší základny Havana (ulice pod Svatým duchem 135-začátek Č.Krumlova) se stálou obsluhou a jsou ideální pro rodiny,skupiny,které upřednostňují možnost začátku výletu dle jejich časových možností.

Na trasy T4T5T6T7 a T8 je nutná koordinace času s časem závozů na uvedené trasy tak, aby bylo možné odbavit všechny zákazníky. Vyjíždíme ze základny Rozsyp u Trojice-kam přijedete autem a zde ho zdarma parkujete a cíl trasy je většinou také na této základně.Nebo po vzájemné dohodě Vás někde Č.Krumlově naložíme a z cíle opět dopravíme na konkrétní místo v Č.Krumlově.

 


Vícedenní výlet na raftu či kánoi

Dolní úsek řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou se splouvá přibližně 3-5 dní,záleží na každém jednotlivci, zda spluje úsek celý a kolik času bude věnovat této zábavě. Proto nabízíme:

  • dvoudenní nebo vícedenní zapůjčení raftů a kánoí
  • v ceně zapůjčeného plavidla je i veškerá potřebná výbava (pádla, vesty i lodní vaky)
  • dále nabízíme dopravu raftů a osob na místo startu a z místa cíle plavby

 

Standardní místa přistavení a odevzdání lodí:

Vyšší Brod, Rožmberk, Zátoň – Branná, Větřní, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Boršov, České Budějovice. Místa přistavení a odevzdání lodí je možné přizpůsobit přáním klienta (uvádějte v poznámkách objednávky).