Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Půjčovna raftů a kánoí na Vltavě - Rafting Krumlov


S naší půjčovnou raftů na řece Vltavě si  můžete naplánovat krátký výlet, ale i několikadenní raftový zážitek. Stačí si jen vybrat. Zde si vyberete vhodnou trasu přímo pro Vás, zjistíte všechny potřebné ceny a následně si můžete výlet rezervovat. Rezervace je až do potvrzení nezávazná a žádné zálohy nevybíráme.


Jednodenní výlety na raftu či kánoi

Jednodenní výlety na řece Vltavě jsou sjízdné od Vyššího Brodu až do Boršova (obvykle 3-5 dní). Ideální pro odpočinkový den je trasa centrem Českého Krumlova až do Zlaté Koruny. 

Dozvědět se více

Vícedenní výlety na raftu či kánoi

Dolní úsek řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou se splouvá přibližně 3-5 dní,záleží na každém jednotlivci, zda spluje úsek celý a kolik času bude věnovat této zábavě.

Dozvědět se více

Teambuilding

Zde naleznete kompletní informace k uspořádání teambuildingového programu s naší společností v Českém Krumlově. Pomůžeme Vám zorganizovat sportovní společenskou akci, na kterou  budete rádi vzpomínat.

Dozvědět se více

Jednodenní výlet na raftu či kánoi

Nejčastěji se pro jednodenní výlet využívá část řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou. Naše půjčovna má dvě základny v Českém Krumlově, což je přibližně  v polovině tohoto úseku. Trasy dělíme na:

  • trasy začínající na začátku Českého Krumlova(T1T2 a T3)
  • trasy končící na konci Českého Krumlova (T4T5T6 a T7)
  • začínající nad Krumlovem a končící pod ním (spojení tras T7+T1=T8)

Trasy T1T2 a T3 startují z naší základny Havana (ulice pod Svatým duchem 135-začátek Č.Krumlova) se stálou obsluhou a jsou ideální pro rodiny,skupiny,které upřednostňují možnost začátku výletu dle jejich časových možností.

Na trasy T4T5T6T7 a T8 je nutná koordinace času s časem závozů na uvedené trasy tak, aby bylo možné odbavit všechny zákazníky. Vyjíždíme ze základny Rozsyp u Trojice-kam přijedete autem a zde ho zdarma parkujete a cíl trasy je většinou také na této základně.Nebo po vzájemné dohodě Vás někde Č.Krumlově naložíme a z cíle opět dopravíme na konkrétní místo v Č.Krumlově.

 


Vícedenní výlet na raftu či kánoi

Dolní úsek řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou se splouvá přibližně 3-5 dní,záleží na každém jednotlivci, zda spluje úsek celý a kolik času bude věnovat této zábavě. Proto nabízíme:

  • dvoudenní nebo vícedenní zapůjčení raftů a kánoí
  • v ceně zapůjčeného plavidla je i veškerá potřebná výbava (pádla, vesty i lodní vaky)
  • dále nabízíme dopravu raftů a osob na místo startu a z místa cíle plavby

 

Standardní místa přistavení a odevzdání lodí:

Vyšší Brod, Rožmberk, Zátoň – Branná, Větřní, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Boršov, České Budějovice. Místa přistavení a odevzdání lodí je možné přizpůsobit přáním klienta (uvádějte v poznámkách objednávky).