Jednodenní výlety na raftu či kánoi


Jednodenní výlety na řece Vltavě jsou sjízdné od Vyššího Brodu až do Boršova (obvykle 3-5 dní). Ideální pro odpočinkový den je trasa centrem Českého Krumlova až do Zlaté Koruny. 


Jednodenní výlet - nejčastěji se pro jednodenní výlet využívá část řeky mezi Vyšším Brodem a Boršovem nad Vltavou .Naše půjčovna má základny v Č.Krumlově což je přibližně v polovině tohoto úseku,přináší to mnoho výhod a tato poloha je zcela ideální pro rozdělení tras na:

  • trasy začínající na začátku Českého Krumlova (T1T2 ,T3, T9 )
  • trasy končící na konci Českého Krumlova (T4T5T6 a T7)
  • trasa začínající nad Č.Krumlovem a končící pod ním (spojení tras T7+T1=T8)

 

Trasy T1, T2 a T3 startují z naší základny Havana (ulice pod Svatým duchem 135-začátek Č.Krumlova) se stálou obsluhou a jsou ideální pro rodiny,skupiny,které upřednostňují možnost začátku výletu dle jejich časových možností.

Na trasy T4, T5, T6, T7 a T8 je nutná koordinace času s časem závozů na uvedené trasy tak, aby bylo možné odbavit všechny zákazníky. Vyjíždíme ze základny Rozsyp u Trojice-kam přijedete autem a zde ho zdarma parkujete a cíl trasy je většinou také na této základně.Nebo po vzájemné dohodě Vás někde Č.Krumlově naložíme a z cíle opět dopravíme na konkrétní místo v Č.Krumlově.

 


V ceně výletu je zahrnuto:

  • Rafty, kánoe, vesty, pádla, lodní vaky, mapka, instruktáž
  • Doprava osob a raftů,lodí na místo startu nebo z cíle plavby
  • PARKOVÁNÍ na naší základně v Českém Krumlově na 1 den

Pro ty, co mají času opravdu málo nabízíme okružní plavby Českým Krumlovem po řece Vltavě. Nalodíte se na naší základně na začátku Českého Krumlova (Hostel Havana), během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu, než běžný pěší návštěvník města, zažijete cca 1,5 hodiny skvělé zábavy a vaší plavbu ukončíte na naší druhé základně na konci Č.Krumlova (Rozsyp u Trojice), kde můžete využít i naší občerstvovací stanice.

 


On-line rezervace jednodenního výletu


Jednodenní výlety:

T1 Český Krumlov - okruh městem

Okružní plavba historickým centrem města. Během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Zažijete 1-2 hodiny skvělé zábavy a Vaší plavbu ukončíte na naší druhé základně na konci Českého Krumlova (Rozsyp u Trojice), kde můžete využít i naší občerstvovací stanice.

... více na: T1 Český Krumlov - okruh městem

T2 Český Krumlov - Zlatá Koruna

Půldenní výlet. Doporučujeme jako ideální rodinný výlet , Nalodíte se na naší základně na začátku Českého Krumlova (Hostel Havana), během plavby sjedete 4 jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Dále malebnou krajinou, klidným prostředím s několika příjemnými občerstveními a z místa ukončení plavby ve Zlaté Koruně vás v dohodnutém čase nebo po zavolání přivezeme i s raftem zpět.

... více na: T2 Český Krumlov - Zlatá Koruna

T3 Český Krumlov - Boršov

Celodenní výlet na klidné, místy peřejnaté řece. Startujete na začátku Č. Krumlova – hostel Havana, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města, sjedete 6 jezů , jedete údolím Blanského lesa. Na trase se nachází romantická zřícenina Hradu Dívčí Kámen a z místa ukončení plavby v Boršově vás v dohodnutém čase nebo po zavolání přivezeme i s raftem zpět.

... více na: T3 Český Krumlov - Boršov

T4 Vyšší Brod – Český Krumlov

Celodenní výlet na nejfrekventovanější části řeky - Přijedete k nám na základnu, nebo Vás naložíme někde ve městě a odvezeme vás s raftem na místo startu do Rožmberka. Cestou splujete 9 jezů, plavbu skončíte na naší základně Rozsyp u auta, nebo Vás opět odvezeme zpět do města.

... více na: T4 Vyšší Brod – Český Krumlov

T5 Rožmberk – Český Krumlov

Celodenní výlet na nejfrekventovanější části řeky - Přijedete k nám na základnu, nebo Vás naložíme někde ve městě a odvezeme vás s raftem na místo startu do Rožmberka. Cestou splujete 7 jezů , plavbu skončíte na naší základně Rozsyp u auta, nebo Vás opět odvezeme zpět do města.

... více na: T5 Rožmberk – Český Krumlov

T6 Zátoň – Český Krumlov

Půldenní výlet na klidné řece - Přijedete k nám na základnu, nebo Vás naložíme někde ve městě a odvezeme vás s raftem na místo startu do Zátoně(Branná). Splujete 6 jezů plavbu skončíte na naší základně Rozsyp u auta, nebo Vás opět odvezeme zpět do města.

... více na: T6 Zátoň – Český Krumlov

T7 Větřní - Český Krumlov

Krátký výlet s jezy před Českým Krumlovem a v historickém centru – Přijedete k nám na základnu,nebo Vás naložíme někde ve městě a odvezeme vás s raftem na místo startu ve Větřní. Splujete 5 jezů , prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města a plavbu skončíte na naší základně Rozsyp u auta, nebo Vás opět odvezeme zpět do města.

... více na: T7 Větřní - Český Krumlov

T8 Větřní – Zlatá Koruna

Celodenní výlet-spojení dvou tras v jednu. Ideální pro rodinný výlet na celý den. Projedete jezy před Českým Krumlovem, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města a dále pokračujete malebnou krajinou,klidným prostředím s několika příjemnými občerstveními, splujete celkem 6 jezů. – Přijedete k nám na základnu Rozsyp u Trojice, nebo Vás naložíme někde ve městě. Odtud Vás odvezeme do Větřní na místo stertu. Z místa ukončení plavby ve Zlaté Koruně vás v dohodnutém čase nebo po zavolání přivezeme i s raftem zpět.

... více na: T8 Větřní – Zlatá Koruna

T9 Č. Krumlov – kemp U Kelta

Ideální pro rodinný výlet na celý den. Projedete jezy skrze Českým Krumlovem, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města a dále pokračujete malebnou krajinou, klidným prostředím s několika příjemnými občerstveními, splujete celkem 4 jezy.

... více na: T9 Č. Krumlov – kemp U Kelta


Fotografie z vody: